ŻYWIENIE

Wyżywienie dla Dzieci w żlobku Akademia Małych Odkrywców 2 zapewnia firma cateringowa. Posiłki dla naszych podopiecznych przygotowywane są z największą pieczołowitością przy zachowaniu wszystkich norm i zasad żywieniowych oraz sanitarnych, o czym świadczy rekomendacja udzielona przez PSSE w Łodzi.

wyżywienie w Akademii Małych Odkrywców zapewnia

logo_mpg_studio

Zasady żywienia w żłobku Akademia Małych Odkrywców 2:

>> Trzy pełnowartościowe posiłki dziennie (śniadanie o 8.30, obiad 12.00 oraz podwieczorek o 15.15). Posiłki skomponowane są według zbilansowanej diety, mającej zapewnić Dziecku wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

>> Każdy posiłek jest nie tylko zdrowy, ale także sycący. Nie ma więc obaw, że Dziecko na podwieczorek dostanie jedynie czekoladowy batonik lub jogurt. Dbamy o najwyższą jakość posiłków, zachowanie walorów prozdrowotnych oraz ich obfitość.

>> Nie pozostawiamy Dzieci, które nie zdążyły zjeść podczas przerwy obiadowej, głodnych. Przeznaczamy im dodatkowy czas niezbędny do zaspokojenia głodu.

>> Dla Dzieci z alergiami pokarmowymi przygotowana jest specjalna dieta.

>> Menu na dany tydzień zamieszczamy na naszym portalu internetowym w weekend poprzedzający.

 

MENU

PROJEKT – Żłobek Akademia Małych Odkrywców 2

numer projektu: RPLD.10.01.00-10-B004/18-00
Projekt realizowany w ramach Osi Priorytetowej X Adaptacyjność pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Działania X.1 Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.