Lokalizacja i godziny otwarcia

Doskonale wiemy jak trudno pogodzić obowiązki zawodowe z rodzicielskimi. Zdarza się, że musisz zostać dłużej w pracy, a powinieneś już odebrać dziecko? Bez obaw! Dostosowaliśmy godziny pracy do współczesnych realiów, abyś nie musiał się martwić, czy na pewno zdążysz.

PRACUJEMY W GODZINACH 7.00 – 17.30 

Doskonała lokalizacja Akademia Małych Odkrywców przedszkole niepubliczne Łódź

Nasze przedszkole usytuowane jest w lokalu użytkowym (parter bloku) przy ulicy Ketlinga 7 na osiedlu Olechów. Budynek przeszedł adaptację, aby w pełni wykorzystać jego atuty dla potrzeb Dzieci oraz spełnić wszystkie wymogi SANEPID oraz przeciwpożarowe. W pobliżu lokalu znajdują s ię dwa duże place zabaw oraz wewnętrzny palc zabaw dla najmłodszych.  Gdy sprzyja pogoda, prowadzimy zajęcia na zewnątrz, przyzwyczajając naszych podopiecznych do aktywności na świeżym powietrzu. Przedszkole zlokalizowane jest w ustronnym i bezpiecznym miejscu, w pobliżu dużych arterii komunikacyjnych, dzięki którym dojazd do Akademii Małych Odkrywców w Łodzi nie sprawia kłopotu. Przed przedszkolem znajduje się miejsce, w którym Rodzice mogą pozostawić auto, odprowadzając Dziecko do przedszkola. W pobliżu Akademii Małych Odkrywców znajdują się również linie komunikacji miejskiej.

Nowowczesne wyposażenie przedszkola współfinansowane ze środków unijnych zapewni realizację nowoczesnych metod nauczania i opieki nad dziećmi.

PROJEKT – Przedszkole równych szans

numer projektu: RPLD.11.01.01-10-0034/18
Projekt realizowany w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.1 Wysoka jakość edukacji, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.