Lokalizacja i godziny otwarcia

Doskonale wiemy jak trudno pogodzić obowiązki zawodowe z rodzicielskimi. Zdarza się, że musisz zostać dłużej w pracy, a powinieneś już odebrać dziecko? Bez obaw! Dostosowaliśmy godziny pracy do współczesnych realiów, abyś nie musiał się martwić, czy na pewno zdążysz.

PRACUJEMY W GODZINACH 7.00 – 17.30 

Doskonała lokalizacja Akademia Małych Odkrywców przedszkole niepubliczne Łódź

Nasze przedszkole usytuowane jest w budynku wolnostojącym z dużą działką przy ulicy Krokusowej 32/34 na osiedlu Stoki w dzielnicy Widzew. Budynek przeszedł adaptację, aby w pełni wykorzystać jego atuty dla potrzeb Dzieci oraz spełnić wszystkie wymogi SANEPID oraz przeciwpożarowe. Działka licząca ponad 1600 m² podzielona została na dwie części. Za budynkiem znajduje się duży plac zabaw z nowoczesnym sprzętem rekreacyjnym dla Dzieci. Druga część, licząca niemal 1000 m², stanowi plac festynowy na specjalne okazje, festyny i pikniki, które prowadzimy w okresie wiosenno-letnim. Gdy sprzyja pogoda, prowadzimy zajęcia na zewnątrz, przyzwyczajając naszych podopiecznych do aktywności na świeżym powietrzu. Plac zabaw, ze względów bezpieczeństwa, nie ma bezpośredniego połączenia z wyjściem poza posesję. Przedszkole zlokalizowane jest w ustronnym, cichym i bezpiecznym miejscu, w pobliżu dużych arterii komunikacyjnych, dzięki którym dojazd do Akademii Małych Odkrywców w Łodzi nie sprawia kłopotu. Przed przedszkolem znajduje się miejsce, w którym Rodzice mogą pozostawić auto, odprowadzając Dziecko do przedszkola. W pobliżu Akademii Małych Odkrywców znajdują się również linie komunikacji miejskiej.

AKADEMIA MAŁYCH ODKRYWCÓW w Łodzi znajduje się w nowym budynku, który został wykończony zgodnie z wymogami przepisów sanitarnych oraz przeciwpożarowych tak, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo Twoim Dzieciom.