Kontakt, godziny pracy

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ: 667-208-200

LUB NAPISZ: 

PRZEDSZKOLE:

przedszkole@maliodkrywcy.eu

UWAGA – to jest nowy adres!!!

 

godziny pracy 7:00 – 17:30

 

ŻŁOBEK:

zlobek@maliodkrywcy.eu

 

 

godziny pracy 7:00 – 17:00

 

AKADEMIA MAŁYCH ODKRYWCÓW

ul. Krokusowa 32/34, 92-101 Łódź

NIP: 7282722451  //  REGON: 364725250

KONTO DO WPŁAT: ING BANK ŚLĄSKI 07 1050 1461 1000 0092 2739 2520 (tylko do wpłat za przedszkole)


ŚLEDŹ NASZ FANPAGE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI O PRZEDSZKOLU I ŻŁOBKU

social_facebook_box_blue

Doskonale wiemy jak trudno pogodzić obowiązki zawodowe z rodzicielskimi. Zdarza się, że musisz zostać dłużej w pracy, a powinieneś już odebrać dziecko? Bez obaw! Dostosowaliśmy godziny pracy do współczesnych realiów, abyś nie musiał się martwić, czy na pewno zdążysz.

Doskonała lokalizacja Akademia Małych Odkrywców przedszkole i żłobek niepubliczne Łódź

Nasze przedszkole i żłobek usytuowane są w budynku wolnostojącym z dużą działką przy ulicy Krokusowej 32/34 na osiedlu Stoki w dzielnicy Widzew. Budynek przeszedł właśnie adaptację, aby w pełni wykorzystać jego atuty dla potrzeb Dzieci oraz spełnić wszystkie wymogi SANEPID oraz przeciwpożarowe. Działka licząca ponad 1600 m2 podzielona została na dwie części. Za budynkiem znajduje się duży plac zabaw z nowoczesnym sprzętem rekreacyjnym dla dzieci. Druga część, licząca niemal 1000 m2, stanowi plac festynowy na specjalne okazje, festyny i pikniki, które prowadzimy w okresie wiosenno-letnim. Gdy sprzyja pogoda, odbywamy zajęcia na zewnątrz, przyzwyczajając naszych podopiecznych do aktywności na świeżym powietrzu. Plac zabaw, ze względów bezpieczeństwa, nie ma bezpośredniego połączenia z wyjściem poza posesję. Przedszkole i żłobek zlokalizowane są w ustronnym, cichym i bezpiecznym miejscu, w pobliżu dużych arterii komunikacyjnych, dzięki którym dojazd do Akademii Małych Odkrywców w Łodzi nie sprawia kłopotu. Przed przedszkolem znajduje się miejsce, w którym Rodzice mogą pozostawić auto, odprowadzając Dziecko do przedszkola. W pobliżu Akademii Małych Odkrywców znajdują się również linie komunikacji miejskiej.

AKADEMIA MAŁYCH ODKRYWCÓW w Łodzi znajduje się w nowym budynku, który został wykończony zgodnie z wymogami przepisów sanitarnych oraz przeciwpożarowych tak, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo Twoim Dzieciom.