Partnerzy – polecani

Nowe przedszkole niepubliczne i żłobek w Łodzi

Przedszkole niepubliczne i żłobek Akademia Małych Odkrywców w Łodzi zaprasza do zapoznania się z naszymi partnerami. Nasza Akademia to nowe przedszkole prywatne i żłobek w Łodzi, zlokalizowane na osiedlu Stoki w dzielnicy Widzew. Wciąż poszerzamy grono naszych partnerów, aby Dzieci uczęszczające do naszej placówki otoczyć najstaranniejszą opieką i zapewnić nie tylko zrównoważony rozwój, ale także mnóstwo atrakcji.

 MPG STUDIO CATERING

logo_mpg_studioNie ma bardziej wymagających klientów, niż Dzieci. Wiedzą to specjaliści żywienia przedszkolnego oraz żłobkowego z MPG Studio, którzy przygotowują najwyższej jakości obfite i zdrowe posiłki dla Małych Odkrywców. Pełnowartościowe wyżywienie zapewnia nie tylko odpowiedni rozwój, ale także to co cieszy nas najbardziej – szeroki uśmiech na twarzy Dziecka.

 

WWW.MPGSTUDIO.COM.PL

Klub fitness NaturalFIT

obraz_3511NaturalFIT to mały klub, który jest dużym klubem i nie ma w tym żadnej sprzeczności! NaturalFit łączy cechy typowe dla klubów dużych i sieciowych z tym, co charakteryzuje małe, lokalne kluby.

Do Twojej dyspozycji klub zapewnia zespół doświadczonych profesjonalistów, dbając jednocześnie o atmosferę i indywidualne podejście do każdego Klubowicza, które nie są dla NaturalFIT jedynie ładnie brzmiącym sloganem.

Nasi partnerzy zadbali o sprzęt najwyższej jakości, komfortowe szatnie i monitorowany parking. Po treningu możesz odprężyć się na zajęciach relaksacyjnych lub w saunie, skorzystać z zabiegów kosmetycznych czy masaży. Jesteś rodzicem? Klub NaturalFIT zapewnia zajęcia dla najmłodszych członków rodziny. Podczas gdy Twoja pociecha rozwija się w gronie rówieśników, Ty możesz znaleźć chwilę na ćwiczenia lub relaks.

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerami klubu NaturalFIT w Łodzi. Zapraszamy wszystkich na zdrową porcję ćwiczeń. Już wkrótce wspólne ćwiczenia.

WWW.NATURALFIT.COM.PL

Twój logopeda

5707151TERAPIA LOGOPEDYCZNA Z DZIEĆMI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I SZKOLNYM – indywidualnie dobrane ćwiczenia do potrzeb i zaburzeń dziecka, celem terapii jest usunięcie wady wymowy i wypracowanie mowy prawidłowej w zakresie wszystkich głosek, terapia obejmuje ćwiczenia oddechowe, ruchowe – usprawniające narządy artykulacyjne, wywoływanie głosek w izolacji, utrwalanie głosek w sylabach, w wyrazach. Prócz zajęć dla Dzieci „Twój logopeda” oferuje także zajęcia dla dorosłych.

WWW.TWOJ-LOGOPEDA.COM

Klub Judo Saru

13151655_198415180551383_7257003428975073401_nKlub Judo Saru oferuje profesjonalne zajęcia JUDO dla Dzieci. W Akademii Małych Odkrywców zajęcia prowadzi trener Bartek. Rozwój fizyczny, motoryczny oraz sprawnościowy, a także nauka zdrowej rywalizacji to atuty zajęć JUDO. A dodatkowo mnóstwo dobrej zabawy.

WWW.FACEBOOK.COM/JUDOSARU

Mydlarnia u Franciszka

logoMydlarnia u Franciszka to sieć sklepów kierujących się dewizą „Co natura daje dla ciała i dla ducha”. Oferta bogata w wiele naturalnych kosmetyków, spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego, kuszą najlepszą jakością, dostępnymi cenami, a przede wszystkim nieocenionymi walorami pielęgnacyjnymi. Prostota podania połączona z profesjonalnym doradztwem to cechy, dzięki którym dopasowujemy się do Twoich potrzeb, po to by skutecznie działać na zmysły i urodę.

 

WWW.UFRANCISZKA.PL