Drodzy Rodzice,

właśnie stoicie przed jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Wasze Małe Szczęście poznaje świat, kształtuje swoją osobowość i buduje samodzielność. Każdy dzień jest dla niego odkryciem, które decyduje o tym, jakim człowiekiem będzie w przyszłości. Chcecie je w tym wesprzeć, aby nie zatraciło swojej naturalnej ciekawości świata. Poszukujecie żłobka lub przedszkola, które spełni Wasze oczekiwania – otoczy Dziecko troskliwą opieką, dostarczy mu radosnej zabawy, pozwoli wszechstronnie się rozwijać, a także pomoże przygotować się do wymogów dalszego życia. Wiemy, że to ogromna odpowiedzialność, a wybór żłobka lub przedszkola rodzi wiele wątpliwości. Chcemy Was jednak uspokoić. To normalna sytuacja, a Wasze obawy świadczą jedynie o tym, że jesteście odpowiedzialnymi i świadomymi Rodzicami.

BLOG---DM---Why-Does-Child-Support-Exist-Photo

Świat, w którym dorastają nasze Dzieci, zmienia się z dnia na dzień i w niczym nie przypomina tego, który pamiętamy z lat naszego dzieciństwa. Wy również odczuwacie jak zwiększa się tempo życia. Macie coraz więcej pracy, obowiązków, zadań. Świat, w którym funkcjonować będzie Wasze Dziecko gdy dorośnie, będzie jeszcze bardziej wymagający. Pozwólcie więc już teraz zbudować w Dziecku postawy, które ułatwią mu funkcjonowanie w świecie dorosłych. Zapewnijcie opiekę, dzięki której Dziecko będzie mogło rozwijać się i poznawać świat w poczuciu bezpieczeństwa, spędzać czas w miejscu pełnym radości, które zachęca do realizacji twórczych aktywności. Wybierzcie miejsce, gdzie dziecko nauczy się funkcjonować w otaczającym świecie i zacznie budować swoją niezależność, a przy tym Wy będziecie mogli dopełnić pozarodzinne obowiązki bez obaw o swoją Pociechę. Wybierzcie Akademię Małych Odkrywców – niepubliczny żłobek i przedszkole aktywności twórczych w Łodzi!

big_thumb_e055118b8a8ebf80503af2de55b203a8

Akademia Małych Odkrywców powstała z naszej pasji do pracy z Dziećmi. Jesteśmy przyjaciółmi, młodymi i niezwykle energicznymi nauczycielami wychowania przedszkolnego, które w swojej pracy zawodowej doskonaliły umiejętności związane z aktywizującymi metodami nauczania. To my tworzymy filar zespołu, który wzbogacają także inni nauczyciele, prowadzący zajęcia dodatkowe. Zapraszamy do poznania naszej Akademii Małych Odkrywców!