Wyżywienie

Wyżywienie dla Dzieci w Akademii Małych Odkrywców zapewnia firma cateringowa. Posiłki dla naszych podopiecznych przygotowywane są z największą pieczołowitością przy zachowaniu wszystkich norm i zasad żywieniowych oraz sanitarnych, o czym świadczy rekomendacja udzielona przez PSSE w Łodzi.

wyżywienie w Akademii Małych Odkrywców zapewnia

logo_mpg_studio

cook kid girl preparing healthy food vegetables

Zasady żywienia w Akademii Małych Odkrywców:

>> Trzy pełnowartościowe posiłki dziennie (śniadanie o 8.30, obiad 12.00 oraz podwieczorek o 15.15). Posiłki skomponowane są według zbilansowanej diety, mającej zapewnić Dziecku wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

>> Każdy posiłek jest nie tylko zdrowy, ale także sycący. Nie ma więc obaw, że Dziecko na podwieczorek dostanie jedynie czekoladowy batonik lub jogurt. Dbamy o najwyższą jakość posiłków, zachowanie walorów prozdrowotnych oraz ich obfitość.

>> Nie pozostawiamy Dzieci, które nie zdążyły zjeść podczas przerwy obiadowej, głodnych. Przeznaczamy im dodatkowy czas niezbędny do zaspokojenia głodu.

>> Dla Dzieci z alergiami pokarmowymi przygotowana jest specjalna dieta.

>> Menu na dany tydzień zamieszczamy na naszym portalu internetowym w weekend poprzedzający.

>> Rodzice płacą jedynie za posiłki, w których Dziecko uczestniczyło (lub do których było zadeklarowane). Na koniec miesiąca zliczamy ilość posiłków oraz ich koszt, który przekazujemy Rodzicom do opłacenia.

CENNIK POSIŁKÓW

śniadanie: 3,60 zł

obiad: 6,60 zł

podwieczorek: 2,60 zł

 

MENU