Wyżywienie

Wyżywienie dla Dzieci w Akademii Małych Odkrywców zapewnia firma cateringowa. Posiłki dla naszych podopiecznych przygotowywane są z największą pieczołowitością przy zachowaniu wszystkich norm i zasad żywieniowych oraz sanitarnych, o czym świadczą rekomendacje udzielone przez PSSE w Łodzi.

 

Przywiązujemy niezwykłą wagę do kwestii żywienia. Regularnie monitorujemy jakość dostarczanych posiłków, a jadłospis ustalamy zgodnie z wymogami zdrowego zywienia dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. W posiłkach w Akakdemii Małych Odkrywców nie ma produktów wysokoprzetworzonych, słodyczy czy napojów słodzoych. Wszystkie posiłki są zbilansowane, zdrowe i przygotowane z wysokiej jakości produktów. Im zdrowsze dziecko, tym zdrowszy dorosły. Prócz standardowej diety, Akakdemia Małych Odkrywców oferuje różne diety, a w tym: wege, bezglutenową, specjalistyczne (dostosowane do indywidualnych potrzeb Dziecka).

MENU

*jeśli poniższy plik się nie wyświetla, odśwież stronę

wyżywienie w Akademii Małych Odkrywców zapewnia

logo_mpg_studio

 

Zasady żywienia w Akademii Małych Odkrywców:

>> Trzy pełnowartościowe posiłki dziennie (śniadanie o 8.30, obiad 12.00 oraz podwieczorek o 15.15). Posiłki skomponowane są według zbilansowanej diety, mającej zapewnić Dziecku wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

>> Każdy posiłek jest nie tylko zdrowy, ale także sycący. Nie ma więc obaw, że Dziecko na podwieczorek dostanie jedynie czekoladowy batonik lub jogurt. Dbamy o najwyższą jakość posiłków, zachowanie walorów prozdrowotnych oraz ich obfitość.

>> Nie pozostawiamy Dzieci, które nie zdążyły zjeść podczas przerwy obiadowej, głodnych. Przeznaczamy im dodatkowy czas niezbędny do zaspokojenia głodu.

>> Dla Dzieci z alergiami pokarmowymi przygotowana jest specjalna dieta.

>> Menu na dany tydzień zamieszczamy na naszym portalu internetowym w weekend poprzedzający.

>> Rodzice płacą jedynie za posiłki, w których Dziecko uczestniczyło (lub do których było zadeklarowane). Na koniec miesiąca zliczamy ilość posiłków oraz ich koszt, który przekazujemy Rodzicom do opłacenia.